gaziantep bahçe ilaçlama

Böcek ve fare ilaçlama

Ea ilaçlama Böcek ve fare ilaçlama işlerini kimlere yaptırdığınız konusunda çok dikkatle ve duyarlı olmanızda fayda vardır.

Ea İlaçlama Şirketi Bilinçsizce yapılan veya yaptırılan haşere ilaçlama, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını olumsuz etkileyecektir.

Bu gerçeği göz önüne alarak her türlü haşere ve kemirgen ilaçlama işlerinizi profesyonel ve Sağlık Bakanlığı’nca yetkilendirilmiş ilaç firmalarına yaptırınız.

Sizin memnuniyetinizle birlikte sizi ve sevgili dostlarınızı da referanslarımız arasında görmenin onurunu taşımayı hedefliyoruz.

gaziantep-ev-bina-apartman-hasere-ilaclama

GAZİANTEP APARTMAN HAŞERE İLAÇLAMA FiRMALARI

Yaptığınız yada yaptırdığınız binaların yani inşaatların belirli aşamaları bittikten sonra gaziantep inşaat sonrası temizlik şirketi arayışına girmenize gerek yok.

Gaziantepte inşaat sonrasında temizlik temizliği gaziantep inşaat temizleme gaziantep inşaat temizleme şirketleri Karper Temizlik günün tüm saatlerinde işinizin gereği için uygun fiyatlara gaziantep inşaat temizliği gaziantep inşaat temizleme işerlinizde sizlere bir telefon kadar yakın olacaktır.

 1. İLAÇLAMA NASIL YAPILIYOR?

  Mutfakta dolap içlerine, tezgah altlarına, odalarda süpürgeliklere (duvar diplerine) ilaç uygulaması yapılacaktır.

  İLAÇLAMA NE KADAR SÜREDE YAPILIYOR?

  Bir dairenin ilaçlanması 10 dakika sürmektedir. İlaçlama, binanın en üst katındaki dairelerden başlayıp, en alt dairelerin elaçlanmasıyla son bulmaktadır.

  Tüm dairelerin ilaçlanması tamamlandıktan sonra, asansör boşlukları, merdivenler ve bina kenarlarının ilaçlanmasına geçilecektir.

  İLAÇLAMA SONRASI YAPILMASI GEREKENLER.

  Tezgah üstü ve kullanılacak tabak, kaşık vb. ürünleri kullanmadan önce yıkayınız. Süpürgelikler, tezgah altları, elinizin direk temas etmediği bölgelerdeki ilaçları silmeyiniz.

  Böylece ilaçlar 25 gün daha böcekleri öldürmeye devam edecektir.

Değerlendirme?
51star1star1star1star1star