insaat sonrasi temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi çelik, seramik, ahşap, granit vs. çeşitli yüzeylerin çizilmeden, tahriş edilmeden, hiç bir bozulma olmadan  temizlenmesidir.

 İnşaat sonrası temizliği, bu eğitimleri almış temizlik personellerinden oluşmaktadır.

12 yılda gördüğümüz ve edindiğimiz tecrübelerden öğrendiğimiz şudur ki, çok iyi temizlik yapan personeller bile inşaat sonrası yüzeylerde zorlanabilmektedir.

Özel bir yığın aparat gerekmekte olup, dezenfektan uygulaması yapılması gereken mekanların başında gelir.

Sıfır bezler kullanılmalı, bir kum tanesinin bile ayna yada mobilyayı çizebileceği unutulmamalıdır.

Ahşap yüzeyler sadece nemli bezler ile silinmeli, sert zemin yüzeylerde makine kullanılması gerekiyor ise az sulu yada kuru sistemler ile yapılmalıdır.

Çelik yüzeyler çelik bakımı sağlayıcılar ile silinmeli, asansör ve bazı çeliklerde çizgilerin yönüne doğru silmek lazımdır.

Özellikle küçük alanlarda buna dikkat edilmelidir.

Banyo ve fayans temizlikleri yapılırken farklı kimyasallar ve süngerler kullanılabilir. Burada da önemli olan konsantre ürünleri su ile karıştırıp kullanmaktır.

İnşaat temizliği firmamız tarafından özellikle dolap içleri ve süpürgeliklerin kenar kısımları  kuru vakumlar ile iyice vakumlandıktan sonra silinmelidir.

İnşaat sonrası – Ev Temizliği Öncesi

İnşaat sonrası – Ev Temizliği Sonrası

İnşaat Sonrası Temizlik Gaziantep te hizmet veren şirketimiz gaziantep temizlik şirketleri karataş sıfır inşaat sonrası ya da tadilat yapılmış ev temizlik lerinizi uzman kadrosu ve geniş makine parkuru ile kaliteli temizlik anlayışını ilke edinerek  hizmet vermektedir.

İnşaat ve tadilat sonu  ev temizliklerinde personellerimiz ekip halinde 3 ve üzeri personel sayısı ile işbaşı yapmaktadır.

Gaziantep içi verilen adrese 09:00-09:30 saatleri arası gelen ekibimiz bir gün içinde ev temizlik hizmetinizi bitirebilmektedir.

Ekiplerimiz daire içerisinde bulunan cam ve çerçevelerin temizliği, kapıların silinmesi, mutfak dolap içlerinin var ise mutfak fayanslarının temizlenmesi.

  • inşaat temizliği
  • inşaat sonrası temizliği
  • inşaat sonrası temizlik şirketleri
  • inşaat sonu daire temizliği
  • inşaatı bitmiş ev temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi Banyo dolap içleri banyo fayansları ve duşa kabin temizliklerinin yapılması, balkon korkuluklarının ve balkonun temizlenmesi,

ev içerisindeki tüm zeminlerin temizlenmesi var ise inşaat artıklarının zemin tipine göre uygun yöntemle çıkarılması işlerini kapsamaktadır.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalıştığımız için iş bitimi kontrolleri müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır.

Personellerimiz bu kontrollerden sonra müşterilerimizin tekrardan yapılmasını istediği bir yer var ise o bölgelerin temizliklerini yaparak daireyi temiz bir şekilde gün sonunda müşterilerimize teslim etmektedir.

Firmamızdan temizliğini yaptıracağınız ev için bilgi ve randevu alabilirsiniz.gaziantep temizlik hizmetleri şirketleri fiyatları İletişim için

Tel: 0 545 606 1020 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Gaziantep ev temizlik şirketleri arasında öncü kuruluş.

Bunların Nedenleri

İnşaat sonrası temizlik Yapılacak Ev Yada İş yeri Metre Karesi, Kullanılan Boyanın Tabi  Yapısı Ve Özelikleri (Duvar Silimi Yaparken Kullanılan Malzeme Seçimi İçin )Evde Mermer Yada Parke Durumuna Göre kullanılacak.

Temizleme Ürünlerini Seçimi (Organik ,Sanayi Tipi) İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi Kapı Pencere Gibi Hijyenin Olmazsa olmaz alanlarının Belirlenmesi Çelik Kapılar veya Ahşap Kapılar için Özel Malzemelerin Kullanılması  (İhtiyaca Yönelik Ekipman ve Temizlik Ürünü Seçimi )

Tuvalet Ve Banyo Gibi Yerlerde Kullanılacak Malzeme Seçimi  Bunları Etkileyen Faktörler (Pencere Sayısı ,Havalandırma Olanağı, Ayna ve Granit İçin Uygun Ekipmanların Belirlenmesi )

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi Çocuk Odası ve Yatak Odalarında Kullanılacak Malzemeler (Organik mi,

Sanayi Tipi mi Olacağı )Buharlı Temizleme Yapılıp Yapılmayacağı Isıtma Sistemine göre Temizlik Malzeme Seçimi (Yerden ısıtma, İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi Soba, Şömine, Kalorifer)

Bunlara Göre Ekipman TedariğiBu İşlemlerden Sonra Firmamız %98 Hijyen Garantisi ve Bundan Sonra Hayatınızı geçireceğiniz mekanın size hazır edilmesi için  Deneyimli, Profesyonel ekibimizle Hizmetinizdedir.