ofis temizlik şirketileri

Ofis Temizliği İş yerlerindeki çalışanlar pis bir ortamda motive olamazlar. Temizlik çalışanlar tarafından yapılması istendiğinde personel bunu bir yük olarak görmekte ve işinede tam yoğunlaşamamaktadır. Bu  üretilen hizmet yada ürünü etkilemektedir.

Temizlik hizmeti şirketlere devredilmesi halinde profesyonel personeller tarafından daha uygun maliyetler ile işletmeye sunulabilmektedir. Bu ürtimede pozitif yönde etki yapmaktadır.

Gaziantep te ofis temizleme hizmeti veren şirketler arasında bulunan firmamız 2004 yılından beri sektör içerisindedir. Ofis temizlemek hizmetlerinde gerek günü birlik belli periyotlarla mobil ekiplerimizle gerekse meslek içi eğitim almış sözleşmeli daimi personellerimizle hizmet vermekteyiz.

Şirketimizce sgk lı olan personellerimizin tüm resmi sorumlulukları firmamıza ait dir. Ayrıca aldığınız hizmet karşılığı fatura kesilerek bu bedel firmanıza gider olarak vergilerden düşülebilmektedir.

Günlük, haftalık işyeri temizliği
Bu hizmet tercihen mesai saatleri dışında pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe,
18:00/20:00 saatleri arası sunulmaktadır. Hizmetin 2 saatlik bir zaman dilimi içerisinde
bitirilmesi planlanmıştır. Ancak 2 saatlik zaman dolsa bile mesai, iş bitimine kadar devam eder. Cumartesi 12:00 ile 15: 00 (genel temizlik bitimine ) kadar genel temizlik hizmeti sunulacaktır.

Günlük işyeri temizlik hizmetleri
-İşyerinde bulunan çöp sepetleri, küllükler vb. yerlerdeki çöpler toplanır.
-İşyerinin küllükleri temizlenir, çöp sepetlerinde bulunan hijyenik çöp poşetleri çıkarılıp yenisi ile değiştirilir.
İşyerindeki çöp toplama işleminin bitiminden sonra demirbaş eşyanın tozlarının alınması hizmeti başlar, toz alma işlemi prensip olarak en üstten başlayarak aşağıya doğru iner. Bu şekilde dolap, masa, etejer, sehpa, sandalye koltuk vb. demirbaşın tozları uygun temizleyici madde ile seyreltilmiş temizleme suyu ile ıslatılıp, iyice sıkılmış nemli bezlerle yapılır.
-Ayrıca bilgisayar, fotokopi, faks vb. elektronik cihazların tozları kuruya yakın bezlerle alınacaktır.
-Demirbaşların temizliği bittikten sonra sıra ofis içi zemin temizliğine gelir.
-Halı kaplı zeminlerin elektrik süpürgesiyle ile vakumlanması, elektrik süpürgesi taski( lever bora 12 ) olup ses debisi 66 db, ses alımında çalışanları rahatsız etmez. Vakum özeliği çok fazladır.
-Sert zeminlerin temizlik hizmeti ise zemin özeliğine göre uygun bakım maddesi ile çift kovalı pres sistemi mavi kovada temiz su, kırmızı kovada temiz su (uygun kimyasal madde) kullanarak paspas yapılması (çift kova sistemi ), ve moplanması.
-Ayrıca işyerinin özelliğine göre mevcut cam kapılar, merdiven trabzanları ,camlar
cam önleri, süpürgelikler asansör ve mevcut diğer demirbaşların tozları alınır.
-Büroların camların onbeş günde bir silinmesi, -merdiven ve korkulukların silinmesi -iç camların hafta da bir silinmesi Sıhhi kesimlerin günlük temizlik hizmetleri
-WC, banyo gibi enfeksiyon riski yüksek saniter alanlar dezenfektan özellikli
maddeler ile temizlenir. Bu bölgede kullanılan fırça, bez vb. malzemeler kesinlikle
başka alanlarda kullanılmaz.
-Ayrı bez kullanarak tüm pisuvar ve klozetlerin iç ve dış yüzeyleri dezenfekte
deterjan kullanarak temizlenmesi,
-Kireçlenme ve paslı suların oluşturduğu tüm lekelerin yok edilmesi
-Lavabolar, armatörler ve aynaların temizlenip parlatılması
-Kapılar ve fayansların temizlenmesi ve fayansların fırça ile tüm duvar yüzeylerinin yıkanıp
silinmesi
-Sıhhı çöp sepetlerinin boşaltılması
-Klozet kapaklarının yüzeylerin silinmesi
İşyerinizin temizliği konusunda detaylı bilgi almak için arayınız.

Akademi Temizlik Şirketi olarak, ofis temizliği, işyeri, bina, apartman, iş merkezi, alışveriş merkezi, belediye, vakıf, dernekler, hastane ve diğer sağlık kuruluşlarına, temizlik hizmetlerini titizlikle sunuyoruz.

Gaziantep ofis te yapan şirketler arasında bulunan firmamıza gerek bilgi almak gerekse fiyat albilmek için 0545 620 1020  nolu telefon dan itibata geçebilirsiniz.