yangın sonrası ev temizliği

Yangın sonrası temizlik şirketi olarak uzman afet sonrası ekibimizle yangın sonrası ev, ofis, depo, fabrika vb tüm mekanların ÜCRETSİZ keşifle incelenmesini talep edebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz..

Meskenin durumuna göre personel, makina ve kimyasal envanteri çıkarılır, 1-3 gün arasında meskeninizin en kısa sürede eskisinden daha iyi bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Yangın sonrası temizlik nasıl yapılır sorusunu cevaplamadan önce acilen yapılması gereken işlemleri sıralayalım:

Yangın sonrası yapılacaklar; kaba temizlik ve ince temizlik işlemi olarak iki sınıfta ele almak gerekir.

Öncelikle kaba pislik uzaklaştırıldıktan sonra boya-badana ustası, tadilat işleri yapılmalı, daha sonra yangın sonrası halı-koltuk yıkama, yatak yıkama ve genel temizlik hizmeti veren firmalar çağırılmalıdır.

Profesyonel yangın sonrası temizlik şirketi olarak, bütün bu işlemleri entegre olarak sizlere sunmaktadır.

Yangın Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

– Yangın çıkan meskenin zehirlenmelerin önüne geçmek amacıyla hava alması sağlanmalıdır.
– Deforme olmuş eşyalar ve kaba pislikler ve çöpler mekandan uzaklaştırılmalıdır.
– Temizlik yapılırken genellikle yangın islerinin sirayet ettiği tavandan tabana doğru bir sıralama yapılmalıdır. Çöpe atılmayı bekleyen bezlerle is ve kurumların kabası alınmalıdır. Boya badana ustası bundan sonra çağırılmalıdır.
– Koltuk ve halıların dezenfekte edilmesi işlemi mutlaka antibakteriyel kimyasallarlayapılmalıdır.
– Perde, battaniye, yastık ve yorgan gibi ultra hijyen gerektiren ev eşyalarının evden alınarak yıkama fabrikalarında temizliği yapılmalıdır.
– Yangın sonrası boya badana yapılırken yerlere komple poşet serilmeli, yerlerdeki boyaları çıkarmak için temizlikçilere fazladan ücret ödememe konusunda dikkatli olmalısınız.
– Dekore edilecek alanlar tespit edilmeli; tesisatçı, parkeci, alçıpan ustası, fayans ustasıçağırarak profesyonel destek alınmalıdır.

Gaziantep genelinde ucuza uygun fiyata yangın temizliği hizmeti verdiğini söyleyen firmaların referanslı ve kurumsal olup olmadığına dikkat etmelisiniz; aksi takdirde eski firmaya ödenen ücret + yeni firmaya ödenen ücret + eve verilen ekstra zarar + gereksiz sıkıntı gibi bir maliyetle karşı karşıya kalabilirsiniz.

EA Temizlik Hizmetleri yangın sonrası temizlik işlemleri için tecrübeli ekip ve kaliteli ekipmanlarıyla tüm Gaziantep te 7/24 hizmet vermeye hazırdır. Bunun için firmamıza telefon edebilir, ÜCRETSİZ keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:  evim yandı, yangın temizliği, yangın temizlik şirketleri, profesyonel yangın temizliği, işyerimiz yandı, yanmış yerin temizliği kelimeleriyle internette arama yoluyla sayfamıza ulaşabilirsiniz.